O nas

Hrabstwo Alkoholi - szeroki wybór piw regionalnych, ale nie tylko !!!

Hrabstwo Alkoholi to sieć sklepów monopolowych stworzona z pasji i miłości do tego, co  najlepsze – lokalnych piw i regionalnych specjałów produkowanych w Polsce i Czechach. Nasza oferta przeznaczona jest dla ludzi, którzy chcą wyjść ponad standardowe pojęcie słowa „piwo” utożsamiane z ogólnodostępnymi produktami piwowarskimi.

Nasz sklep to miejsce dla ludzi, którzy wychodzą ponad standardową ofertę znanych i powszechnych marek szukając czegoś więcej – charakteru, niepowtarzalnego smaku, nowych doświadczeń. Jest to także miejsce w którym każdy pracownik dba o dobra atmosferę i służy radą w doborze odpowiedniego trunku. Posiadamy w asortymencie również klasyczne piwa, alkohole wysokoprocentowe i produkty, które poszerzają nasz standard.

Naszym celem jest posiadanie oferty która zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Rozwijamy się z Wami i dla Was – obecnie Hrabstwo Alkoholi posiada swoje lokale w Łęczycy, Kutnie oraz Piątku.

Odwiedzając naszą stronę masz możliwość zapoznania się z naszą aktualną ofertą uporządkowaną według dostępnych w naszych sieci browarów regionalnych. Każdy z dostępnych produktów posiada opis browaru, skład, preferowaną temperaturę spożycia oraz wszelkie niezbędne informacje przydatne w wyborze swojego ulubionego piwa, nowości oraz ciekawe oferty zamieszczamy również na naszych stronach facebookowych.
Służymy radą i pomocą w doborze odpowiedniego produktu poprzez formularze kontaktowe.

Zapraszamy do naszych lokali w celu zapoznania się z szeroką ofertą alkoholi okolicznościowych, zestawów prezentowych. W naszej sieci możliwe jest realizowanie specjalnych zamówień na imprezy okolicznościowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta bez względu na okazje. Do każdego zamówienia najlepsze ceny wśród konkurencji. Alkohol może zostać dowieziony pod wskazany adres na życzenia klienta.
Od pierwszych dni naszej działalności stawiamy na profesjonalną obsługę, dlatego odwiedzając nas w Łęczycy, Kutnie czy Piątku możesz oczekiwać i jednocześnie wymagać najwyższych jakości usług i standardów.

Odwiedź nasze profile na facebooku:

www.facebook.com/HRABSTWOALKOHOLI
www.facebook.com/hrabstwokutno

Pozwól nam sie ugościć,

Hrabstwo Alkoholi